REALIZACJE

SODASTREAM

sodastream.pl

Wdrożenie i rozwój strony oraz sklepu dla polskiego dystrybutora urządzeń SodaStream na platformie wordpress, oraz platformie sklepowej WellCommerce.

WellCommerce, Wordpress (indywidualny theme)
Online

SHAVEMASTERS

shavemasters.pl

Wdrożenie i rozwój strony klubu Shavemasters dla Navo Orbico Sp.z o.o - największego, oficjalnego dystrybutora Procter & Gamble w Polsce. Strona umożliwia zakupy w modelu subskrypcyjnym. Całość została oparta o system WellCommerce SaaS (wellcommerce.pl).

WellCommerce
Online

JLAB AUDIO

jlabaudio.pl

Wdrożenie sklepu internetowego dla polskiego dystrybutora słuchawek JLab Audio. Sklep został zrealizowany na oprogramowaniu Gekosale 2.

Gekosale 2
Online

NAVO ORBICO - PRODUKTY PROFESJONALNE

profesjonalne.navoorbico.pl

Strona działu produktów profesjonalnych firmy NAVO Orbico globalnego dystrybutora wielu znanych marek z branży kosmetycznej i chemii gospodarczej. Strona została oparta o system Wordpress, wraz z dostosowaniem modułu WooCommerce na potrzeby katalogu produktów.

Wordpress (Brandon theme)
Online

ARTLOOK GALLERY

polskie-cmentarze.com

Strona polskiej firmy ArtLook Gallery zdecydowanego lidera wśród producentów oprogramowania dla cmentarzy. Właściciel serwisu do wyszukiwania pochowanych i wizualizacji cmentarzy Grobonet.com. Strona została zrealizowana na systemie Wordpress.

Wordpress (Amadeus theme)
Online

REKLAMOVE

reklamove.pl

Agencja reklaMOVE nadaje nowoczesny styl swoim projektom. Firma zajmuje się zarówno usługi IT, jak i materiały reklamowe, oraz poligrafię. Strona została zrealizowana na systemie Wordpress.

Wordpress (beTheme theme)
Online

CENTRUMGRZEWCZE24

centrumgrzewcze24.pl

Sklep internetowy z artykułami z branży sanitarnej, grzewczej i gazowej z bazą ponad 15000 produktów. W sklepie znajdują się produkty zarówno do domu, jak i dla profesjonalistów. Sklep został wykonany na oprogramowaniu Gekosale 1.4.

Gekosale
Online

METALOWE BRAMY

metalowe-bramy.pl

Strona informacyjna firmy z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się wykonywaniem ogrodzeń, balustrad, krat okiennych, oraz innych elementów z metali. Strona została wykonana statycznie w HTML i CSS.

Statyczny HTML
Online

LOCTITE24

loctite24.pl

Sklep internetowy w produktami marki Loctite. W sklepie można znaleźć m.in. profesjonalne kleje i uszczelniacze. Realizacja odbyła się z wykorzystaniem oprogramowania Gekosale 1.4.

Gekosale
Online

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ, ABY TWÓJ PROJEKT TEŻ TU BYŁ


Sprawdź ofertę